Vodafone ARTI / -

Vodafone ARTI TECH İLETİŞİM  

ARTI TECH İLETİŞİM Türkiyeyi ve Türk halkını tanıyan sektöründe lider Vodafone’ un bayisi olarak misyonumuz; iletişimdeki kaliteyi arttırmaktır. Sık sık yeni ürünlerle ve kampanyalarıyla iletişimde konforu sağlayan Vodafone bölgemizde, İstanbul ilinin Beyoğlu,Eyüp ve Gaziosmanpaşa  ilçelerinde  en çok talep edilen bayi olmamızı sağlamıştır. 

ARTI TECH İLETİŞİM olarak odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz sektörün rekabet dolu bir Pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz.z siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz sektörün rekabet dolu bir Pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz.

Kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan ARTI TECH İLETİŞİM güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir. 
Sizleri de ARTI TECH İLETİŞİM Cep Merkezlerimize bekliyoruz.


İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan ARTI güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de ARTI Cep Merkezimize bekliyoruz.